Liga Konferencji – Kwalifikacje: Pogoń Szczecin – Osijek (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Pogoni Szczecin podejmą zawodników Osijek. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Betis - Granada typy bukmacherskie (poniedziałek, 10 maja)
Liga Konferencji – Kwalifikacje: Pogoń Szczecin – Osijek

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Pogoń Szczecin – Osijek

Osijek to drużyna z ligi chorwackiej. Są to rozgrywki, które lokują się szesnastym miejscu w rankingu UEFA. Jest to dobra liga, która budzi o wiele większy szacunek niż nasza Ekstraklasa.

Piłkarze Osijek są zatem faworytem do awansu z tej pary. Jeśli Pogoń myśli o awansie powinna skupić się na meczu u siebie, aby osiągnąć dobry wynik przed własną publicznością.

Pogoń powinna w nowym sezonie grać podobnie jak w poprzednim. W ofensywnie nie tworzyli sobie wielu sytuacji, a często byli też nieskuteczni. Jednak W defensywie grali bardzo dobrze.

Myślę, że ich taktyka na nowy sezon będzie bardzo podobna, szczególnie że może dawać rezultaty w grze pucharowej. Co ciekawe zespół Osijek gra w bardzo podobnym stylu, jak Pogoń.

Mają oni najlepszą obronę w lidze, skupiając się przede wszystkim na tym, ani gola nie stracić. Bilans ofensywny mają całkiem dobry, ale nie zachwyca. Wiele wskazuje zatem na to, ze w pierwszym meczu nie padnie wiele goli.

MeczTypKursBukmacher
Pogoń Szczecin – Osijek-31,41Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Pogoń Szczecin – Osijek (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie