Liga Konferencji – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – Suduva (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Rakowa Częstochowa podejmą zawodników . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Arsenal - Slavia typy bukmacherskie (Liga Europy, 8 kwietnia)
Liga Konferencji – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – Suduva. Typy Bukmacherskie

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Raków Częstochowa – Suduva. Typy Bukmacherskie

Suduva występuje w lidze litewskiej. Jest to liga zajmująca trzydzieste trzecie miejsce w rankingu UEFA. W pierwszym meczu pokazali się z fatalnej strony i mogą mówić o sporym szczęściu.

Raków miał w pierwszym spotkaniu sporo problemów. Dotyczyły one jednak głównie stanu murawy, który dla zawodników Rakowa był nie do przyjęcia. Sztab szkoleniowy wniósł nawet o przesunięcie tego spotkania.

Gospodarze utrudniali nawet, aby sztab Rakowa zobaczył stan murawy wczesnej, ponieważ zdawali sobie z fatalnego stanu boiska i tego, że klub z Polski będzie oburzony tym faktem. Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

W takich starciach Raków musi nauczyć się być skuteczniejszy w ofensywie. Rywal głównie się bronił. W zespole z Częstochowy brakuje bardzo dobrego napastnika, a w takich meczach często trzeba przepchnąć wynik.

W meczu w Polsce Raków powinien pokazać się z lepszej strony i ostatecznie awansować. Zapewne nie zdemolują rywala, ale mimo to Suduva nie powinna sprawić im większych problemów z awansem.

MeczTypKursBukmacher
Raków Częstochowa – Suduva11,31Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie