Liga Mistrzów i Liga Europy bez podatku! Fortuna daje 14% wygranych ekstra!

24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bukmacher Fortuna powiększa wygrane o 14%! Co trzeba zrobić, by postawić na zbliżające się mecze w Lidze Mistrzów i Lidze Europy bez podatku?

Liga Mistrzów i Liga Europy bez podatku! Fortuna daje 14% wygranych ekstra!
Liga Mistrzów i Liga Europy bez podatku! Fortuna daje 14% wygranych ekstra!

Sierpień miesiącem europejskich pucharów

Miały być igrzyska olimpijskie w Tokio, a będą mecze play-off w europejskich pucharach. 5 sierpnia wystartowała ponownie Liga Europy, natomiast dwa dni później – Liga Mistrzów. Typerzy mają powody, by przecierać ręce na samą myśl o zbliżających się spotkaniach!

W sierpniu okazji do obstawiania na pewno nie zabraknie, dlatego warto przyjrzeć się bliżej niektórym promocjom przygotowanym przez bukmacherów. Jedna z ciekawszych dostępna jest na www.eFortuna.pl i pozwala na granie bez podatku.

STS bez depozytu
STS bez depozytu

Mimo że bonus od Fortuny nie jest skierowany tylko do obstawiających Ligę Mistrzów czy Ligę Europy, jesteśmy przekonani, iż to właśnie na te rozgrywki postawionych zostanie wkrótce najwięcej kuponów. Jeżeli jeszcze nie wiecie, co postawić, możecie zerknąć na analizy przygotowane przez naszych ekspertów:

Fortuna daje 14% wygranych więcej. Co trzeba zrobić, by dostać bonus?

Do promocji od bukmachera Fortuna nie trzeba się zapisywać – to pierwsza bardzo dobra wiadomość. Kolejna jest taka, że każdy typer może postawić dowolną liczbę kuponów objętych ofertą specjalną, a w każdym z nich wygrane powiększone są dokładnie o 14%!

Uwaga! Przy graniu kuponu kwalifikacyjnego należy dodać do niego bonusowe zdarzenie o kursie 1.14, które można znaleźć w zakładce Happy Hours na stronie www.eFortuna.pl.

Oto warunki, jakie musi spełnić kupon promocyjny:

  • kurs pojedynczego zdarzenia co najmniej 1.30
  • minimum trzy typy na jednym kuponie
  • tylko kupony AKO oraz MAXIKOMBI
  • zakłady przedmeczowe oraz live
  • obstawiać można mecze Ligi Mistrzów, Ligi Europy i nie tylko
  • liczy się gra na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej.

Jeżeli zdecydujemy się na zagranie zakładu promocyjnego, nie będziemy mogli skorzystać z opcji pozwalającej na zamykanie kuponu u bukmachera.

Promocje tylko dla graczy. Jak założyć konto z bonusem bez depozytu?

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Do odbierania bonusów w Fortunie oraz u innych bukmacherów potrzebne jest darmowe konto. W przypadku bukmachera z tego wpisu, rejestracja odbywa się poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej www.eFortuna.pl.

Tylko przy zakładaniu konta można wykorzystać przygotowany przez bukmachera Fortuna kod promocyjnyBETONLINE„. Nowi gracze otrzymują w ramach promocji na start aż 20 PLN bez depozytu, do 2000 PLN przy wpłacie numer jeden, a oprócz tego także zakład bez ryzyka 200 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów i Liga Europy bez podatku! Fortuna daje 14% wygranych ekstra! Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie