Liga Mistrzów: Juventus – Malmo (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Juventusu podejmą zawodników Malmo. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Chorwacja - Słowacja typy bukmacherskie (11.10.21)
Liga Mistrzów: Juventus – Malmo. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Juventus – Malmo. Typy bukmacherskie

Szwedzi nie byli w stanie powalczyć w tym sezonie o awans choćby do Ligi Europy. W pięciu dotychczasowych spotkaniach strzelili zaledwie jednego gola i zajmują ostatnie miejsce w grupie.

W środę nie poprawią raczej tych statystyk. O nic już nie grają i na pewno są w dużym dołku, a sam fakt meczu z Juventusem budzi w nich pewnie strach przed kolejną kompromitacją.

Juventus jest w dołku, ale mimo wszystko są zdecydowanymi faworytami środowej potyczki. Turyńczycy nadal potrafią grać dobrze w defensywie. Allegri poprawił kilka elementów w grze Juventusu.

Przeciwko zespołom słabszym jego zespół nie trafi wielu goli, co powoduje, że już nie zdarzają się im głupie wpadki. Jeśli Chelsea potknie się w meczu z Zenitem, mają jeszcze szanse na zajęcie pierwszego miejsca.

Wątpię jednak, by tak się stało. W tej grupie raczej nic się już nie zmieni. Oba zespoły nie będą się przesadnie forsować. W związku z tym nie spodziewam się wielkiego widowiska i wiele goli w tym starciu raczej nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Juventus – Malmo-3,51,65Fortuna

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów: Juventus – Malmo (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie