Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Benfica – Dynamo Kijów (Typy Bukmacherskie)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Benfiki podejmą zawodników Dynama Kijów. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Mamy dla was najlepsze typy na dziś. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Benfica – Dynamo Kijów. Typy Bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Benfica – Dynamo Kijów. Typy Bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Benfica – Dynamo Kijów. Typy Bukmacherskie

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami odbyło się przed tygodniem. Dynamo Kijów znacząco oddaliło się od awansu do Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji przegrało w Łodzi z Benficą Lizbona 0:2.

Lepsza postawa Benfiki nie była w tym meczu zaskoczeniem. Oczywiście ze względu na trwającą wojnę piłkarze Dynama nie mogą rozgrywać swoich meczów w Kijowie. A to znacznie uprzykrza im życie.

Brak atutu własnego stadionu to na takim etapie spory problem. Dlatego już w pierwszym meczu wyraźnym faworytem do awansu był zespół z Portugalii. Liga portugalska zajmuje siódme miejsce w rankingu UEFA.

Dla ich fanów brak udziału w tych rozgrywkach jest sporym rozczarowaniem. Podczas ostatniego weekendu obie drużyny nie rozgrywały żadnego meczu. Spotkanie Benfiki zostały przełożone.

Z kolei na Ukrainie jeszcze się nie rozpoczęły. Typy dnia na ten mecz nie mogą być inne niż kolejne zwycięstwo Benfiki. Mają już jednak praktycznie zapewniony awans, więc gradu goli, się tutaj nie spodziewamy.

TYPY NA DZIŚ
MeczTypKursBukmacher
Benfica – Dynamo Kijów11,37STS
Benfica – Dynamo Kijów-3,51,52Betfan

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Benfica – Dynamo Kijów (Typy Bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie