Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Bodo/Glimt podejmą zawodników Dinama Zagrzeb. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Fortuna 1 Liga: Odra Opole - Wisła Kraków. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb. Typy bukmacherskie

Norwegowie mogą liczyć na dobry rezultat w tym meczu. Ich liga zajmuje trzynaste miejsce w rankingu UEFA. W poprzednim sezonie pokazali zresztą, że są w stanie postawić się nawet silniejszym rywalom.

Przecież dali radę ograć takie drużyny jak Alkmaar, Celtic, a nawet AS Roma. Podczas tych eliminacji także prezentują się bardzo dobrze. Na wyjazdach miewali wpadki, ale wygrali za to swoje wszystkie domowe mecze.

Można jedynie zauważyć, że nie mieli dotąd zbyt wymagających rywali. Dinamo jest według bukmacherów faworytem tego dwumeczu. Liga chorwacka lokuje się na dziewiętnastym miejscu w rankingu UEFA.

W poprzedniej rundzie wyeliminowali bułgarski Ludogorecs. Na pewno łatwo zauważyć, że kipa z Zagrzebia traci sporo goli. W dwumeczu zdobyli sześć bramek. Jednak z drugiej strony stracili trzy…

Dinamo Zagrzeb na pewno liczy na awans. Jednak piłkarze Bodo/Glimt nie są w tym starciu bez szans. W meczach u siebie są niezwykle groźni. Uważam zatem, że na swoim terenie osiągną niezły wynik.

MeczTypKursBukmacher
Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb1x1,42STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo-Glimt – Dinamo Zabrzeb (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie