Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Omonia (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Dinamo Zagrzeb podejmą zawodników Omonia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Angers - Lille typy bukmacherskie (niedziela, 23 maja)
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Omonia

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Omonia

Dinamo Zabrze to klub z ligi chorwackiej, która w rankingu UEFA zajmuje szesnaste miejsce. W poprzednim sezonie w Lidze Europy byli w stanie wyeliminować Tottenham i trzeba się z nimi liczyć.

Nie jest więc zaskoczeniem, że według bukmacherów Dinamo jest zdecydowanym faworytem tego dwumeczu. Mają oni mocny skład z kilkoma reprezentantami i przede wszystkim obycie z europejskimi pucharami.

Omonia to kub z Cypru. Ich rozgrywki lokują się na czternastej pozycji w rankingu UEFA. Ich kluby nie są słabeuszami na arenie europejskiej i występują w fazach pucharowych europejskich pucharów.

W związku z tym sztab szkoleniowy gospodarzy nie może ich zlekceważyć. Drużyna Henninga Berga gra bardzo ofensywnie i może zaskoczyć przeciwnika, jeśli ten pozwoli sobie na momenty słabości.

Stać ich na pewno na strzelenie w tym meczu chociaż jednej bramki, ale to Dinamo Zagrzeb jest mimo wszystkim faworytem. Mecz powinien być dosyć wyrównany i spodziewam się kilku goli w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Dinamo Zagrzeb – Omonia+21,44Fortuna

3.7 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Dinamo Zagrzeb – Omonia (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie