Liga Mistrzów – Kwalifikacje: HJK – Buducnost (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze HJK podejmą zawodników Buducnost. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: HJK – Buducnost

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: HJK – Buducnost

HJK to drużyna występująca na co dzień w lidze fińskiej. Jest to dosyć słaba liga, która w rankingu UEFA zajmuje czterdzieste ósme miejsce. HJK nie jest jednak klubem anonimowym.

Jest to klub, który od lat dominuje w lidze fińskiej. Ich atutem jest fakt, że obecnie są w trakcie sezonu. Jak łatwo się domyślić prowadzą w tabeli. Po jedenastu kolejkach mają już dziewięć punktów przewagi nad kolejnym zespołem.

Buducnost to klub z Czarnogóry. Ich liga jest jeszcze słabsza. Lokują się w rankingu UEFA na pięćdziesiątym miejscu, a ich kluby nie osiągają praktycznie niczego na arenie międzynarodowej.

Trzeba przyznać, że zdominowali swoją ligę. Na koniec sezonu mieli dwadzieścia siedem punktów przewagi nad kolejnym zespołem. W meczach sparingowych przed tym meczem grali przeciętnie.

W czterech meczach odnieśli dwa zwycięstwa, jeden remis i zanotowali jedną porażkę. Nie są w rytmie meczowym. HJK przeciwnie. W dodatku w jedenastu meczach ligowych odnieśli, aż dziesięć zwycięstw i są według mnie faworytem wtorkowego meczu.

MeczTypKursBukmacher
HJK – Buducnost11,50sts

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie