Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno (Typy i Analiza)

W środę w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Karabachu podejmą zawodników Pilzna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno. Typy bukmacherskie

Karabach to drużyna z ligi azerbejdżańskiej. Liga ta zajmuje dwudzieste dziewiąte miejsce w rankingu UEFA. Gospodarze tego meczu są nam dobrze znani. W pierwszej rundzie zmierzyli się z Lechem Poznań.

Polski klub w dwumeczu nie miał z nimi szans i przegrał 2:5. Ich kolejnym rywalem był szwajcarski Zurych. Pojedynek pomiędzy nimi był bardzo wyrównany, a Karabach awansował dopiero po dogrywce.

W trzeciej rundzie kwalifikacyjnej nie mieli już takich kłopotów i pokonali w dwumeczu Ferencvaros 4:2. Trzeba zaznaczyć, że we wszystkich tych spotkaniach zdecydowanie lepiej radzili sobie przed własną publicznością.

Liga czeska lokuje się na siedemnastym miejscu w rankingu UEFA. Powoduje to, że Pilzno, pierwszy mecz zagrali w drugiej rundzie eliminacyjnej. Rozgromili w niej fińskie HJK 7:1. Z kolejnej rundzie też nie mieli problemów.

Oba mecze z Sheriffem Tiraspol wygrali po 2:1. To oni są zatem faworytem do awansu. Jednak mecz w Azerbejdżanie powinien być bardzo wyrównany. Powinien to być mecz na dobrym poziomie, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Karabach – Viktoria Pilzno+1,51,40STS

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Karabach – Viktoria Pilzno (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie