Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ludogorets – Malmo FF (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Ludogorets podejmą zawodników Malmo FF. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ludogorets – Malmo FF. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ludogorets – Malmo FF. Typy bukmacherskie

Ludogorets to klub grający w lidze bułgarskiej. Lokuje się ona na dwudziestej czwartej lokacie w rankingu UEFA. W pierwszym meczu nie zaprezentowali się dobrze i przegrali 0:2.

Malmö FF to klub ze Szwecji. Ich liga zajmuje dwudzieste pierwsze miejsce w rankingu UEFA. W eliminacjach wyeliminowali już trzech rywali. Wiele wskazuje na to, że będą w stanie awansować do fazy grupowej.

Bułgarski zespół stoi przed bardzo trudnym zadaniem. Muszą odrobić stratę dwóch goli z pierwszego spotkania. Rywal jest jednak wymagający i na pewno nie będzie to łatwe.

Drużyna ze Szwecji jest dobrze dysponowana. W dodatku na wyjazdach nie grają źle. Już w poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej przekonali się o tym gracze Glasgow Rangers, którzy przegrali z nimi u siebie 1:2.

W Bułgarii również powinni mieć swoje szanse na zdobycie gola. Gospodarze powinni mieć ich równie dużo, bo muszą zaatakować, aby próbować odrobić straty. Spodziewam się więc niezłego meczu, w którym padnie kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Ludogorets – Malmo FF+1,51,30Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Ludogorets – Malmo FF (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie