Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Neftci Baku – Olympiakos (Typ i Analiza)

W środę w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów piłkarze Neftci Baku podejmą zawodników Olympiakosu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Atletico - Sociedad typy bukmacherskie (12 maja, środa)
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Neftci Baku – Olympiakos. Typy Bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Neftci Baku – Olympiakos. Typy Bukmacherskie

Pierwsze spotkanie był dosyć dziwne. Olympiakos zagrał słabo. Był zdecydowanym faworytem tego meczu, ale oddał tylko dwa celne strzały na bramkę rywala i Grecy mogą cieszyć się, że wygrali 1:0.

Na pewno spore znaczenie miał fakt, że w 43. minucie meczu czerwoną kartę zdobył Camara (swoją drogą strzelec gola) i przed dłuższy czas grali w osłabieniu. Nie potrafili tego wykorzystać słabi piłkarze Netfci.

Azerowie nie tylko nie potrafili doprowadzić do remisu, ale w 63. minucie spotkania także zobaczyli czerwoną kartkę. Mecz ten był zatem bardziej kopanią niż atrakcyjnym futbolem.

Mimo wielu zmiennych żadna z drużyn nie potrafiła zdobywać goli, a nawet oddawać celnych strzałów. Zawodnicy Neftci Baku muszą wykorzystać grę u siebie, ale wątpię, aby starczyło im umiejętności.

Olympiakos pewnie zadowoli się remisem i nie będzie atakował. Dlatego podziewam się wyrównanego, ale dosyć nudnawego spotkania, w którym nie padnie wiele bramek.

MeczTypKursBukmacher
Neftci Baku – Olympiakos -31,53Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Neftci Baku – Olympiakos (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie