Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Shamrock Rovers – Ludogorets (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Shamrock Rovers podejmą zawodników Ludogorets. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Shamrock Rovers - Ludogorets. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Shamrock Rovers – Ludogorets. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Shamrock Rovers – Ludogorets. Typy bukmacherskie

Tydzień temu Ludogorets potwierdził swój status faworyta i w meczu na swoim terenie nie dał absolutnie żadnych szans swojemu rywalowi. Drużyna z Bułgarii zagrała zdecydowanie lepiej i wygrała 3:0.

Ludogorets gra w lidze bułgarskiej. W rankingu UEFA zajmuje ona dwudzieste czwarte miejsce, a to właśnie Ludogorets nabija znaczną większość punktów. Już na papierze są znacznie lepszą drużyną niż Shamrock Rovers.

Liga irlandzka lokuje się na czterdziestym czwartym miejscu w rankingu UEFA, a więc różnica jest bardzo duża. W poprzedniej rundzie kwalifikacyjnej wyeliminowali słaby zespół z Malty.

Ludogorets wygrał cztery z pięciu ostatnich starć, a ich dyspozycja w ostatnich meczach rozbudza apetyty na dobre wyniki. W europejskich pucharach grają co sezon i kwalifikacje do Ligi Mistrzów nie są dla nich absolutnie niczym nowym.

Zdarzało się im eliminować znacznie lepsze zespoły niż zespoły z Irlandii. W meczu wyjazdowym też powinni coś strzelić, ale nie będzie im bardzo zależało na wyniku. To może dać szanse gospodarzom, a więc dwa gole powinny w tym meczu spokojnie paść.

MeczTypKursBukmacher
Shamrock Rovers – Ludogorets+1,51,36STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Shamrock Rovers – Ludogorets (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie