Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sheriff Tyraspol – Pilzno (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Sheriffa Tyraspol podejmą zawodników Pilzna. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów - Kwalifikacje: Sheriff Tyraspol – Pilzno. Typy bukmacherskie
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sheriff Tyraspol – Pilzno. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sheriff Tyraspol – Pilzno. Typy bukmacherskie

Sheriff Tyraspol to klub z ligi mołdawskiej. Liga ta zajmuje trzydzieste drugie miejsce w rankingu UEFA. Gospodarze mają za sobą już dwie rundy w ramach eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

W pierwszym pojedynku mierzyli się z drużyną Zrinjski (liga Bośni i Hercegowiny). Męczyli się z tym rywalem. W dwumeczu wygrali zaledwie 1:0. W drugiej rundzie Sheriff wygrał dwumecz z Mariborem.

Z nimi również wygrali w dwumeczu zaledwie 1:0. Teraz czeka ich znacznie trudniejsze zadanie. Pilzno występuje w lidze czeskiej. Liga ta w rankingu UEFA lokuje się na siedemnastym miejscu.

Zawodnicy Pilzna zmagają się w meczach kwalifikacyjnych od drugiej rundy eliminacyjnej. Ich rywalem był zespół HJK z ligi fińskiej. Czeska drużyna nie zostawiła rywalowi żadnych szans na awans.

W meczu na terenie rywala wygrali 2:1. Z kolei na własnym boisku zdeklasowali rywala i wygrali 5:0. Czesi są faworytami do awansu i uważam, że już w pierwszym meczu osiągną niezły wynik.

MeczTypKursBukmacher
Sheriff Tyraspol – Pilznox21,39STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sheriff Tyraspol – Pilzno (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie