Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sparta Praga – Monaco (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach kwalifikacji do Ligi Mistrzów piłkarze Sparty Praga podejmą zawodników Monaco. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:00. Zapraszamy na analizę!

Metz - Lille typy bukmacherskie (piątek, 9 kwietnia)
Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sparta Praga – Monaco. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów – Kwalifikacje: Sparta Praga – Monaco. Typy bukmacherskie

Monaco jest faworytem tego dwumeczu, ale trzeba przyznać, że trafił się im bardzo trudny przeciwnik, z którym podopieczni Nico Kovaca mogą mieć spore problemy. Sparta nie jest przypadkowym zespołem.

Liga czeska zajmuje siedemnaste miejsce w rankingu UEFA, a ich zespoły regularnie występują w europejskich pucharach. Zresztą już poprzedniej rundzie pokazali się z bardzo dobrej strony.

Toczyli zacięty pojedynek z piłkarzami Rapidu Wiedeń. Wyjazdowy mecz przegrali 1:2, ale w meczu u siebie awansowali. Pokonali przeciwnika 2:0, po raz kolejny udowadniając, że na swoim obiekcie są bardzo groźni.

Monaco daleko do swoich najlepszych lat, ale w ostatnim sezonie grali już lepiej i ustabilizowali swoją dyspozycję na dosyć dobrym poziomie. Są faworytem tego dwumeczu, ale Czesi mogą powalczyć.

Obie drużyny na pewno myślą o awansie. Monaco jest lepsze kadrowo i pewnie będzie miało swoje okazje bramkowe. Z drugiej strony atutem Sparty jest gra na swoim boisku i to tutaj muszą szukać szans na awans, więc spodziewam się kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
Sparta Praga – Monaco+2,51,77Superbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie