Liga Mistrzów: Malmo FF – Chelsea (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze Malmo podejmą zawodników Chelsea. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Malmo FF – Chelsea. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Malmo FF – Chelsea. Typy bukmacherskie

Gra Chelsea w ostatnim czasie jest bardzo dobra. A taka postawa może się im przydać, bo w grupie zajmują drugie miejsce i nie są jeszcze pewni awansu. Tym bardziej że mają swoje problemy.

Ich drużyna straciła Lukaku i Wernera, a na najwyższym poziomie może być to widoczne, chociaż ostatnio Chelsea nie ma problemów z wygrywaniem meczów. W defensywie wciąż grają bardzo dobrze.

W ostatnich pięciu meczach stracili tylko jednego gola, a z dobrej gry defensywnej słyną zespoły prowadzone przez ThomasaTuchela. W środę będą faworytami, ale wielu graczy ofensywnych nie zagra.

W ich drużynie kontuzjowani są Werner, Lukaku, Kovacić, Pulisic oraz Mount, który w wielu meczach jest mniej widocznym, ale kluczowym zawodnikiem Chelsea. Malmo nie jest jednak wymagającym rywalem.

Szwedzi nie mają zdobytego choćby punktu. W dodatku nie strzelili nawet gola. W meczu z Chelsea także może być o to bardzo trudno. Londyńczycy sami też raczej wielu bramek nie zdobędą i sądzę, że padnie w tym starciu mniej goli, niż przewidują bukmacherzy.

MeczTypKursBukmacher
Malmo FF – Chelsea-3,51,65Fortuna

4.5 / 5. Ocen: 4

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów: Malmo FF – Chelsea (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie