Liga Mistrzów: RB Lipsk – Manchester City (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze RB Lipsk podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Sevilla - Wolfsburg typy bukmacherskie (23.11.21)
Liga Mistrzów: RB Lipsk – Manchester City. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: RB Lipsk – Manchester City. Typy bukmacherskie

W Lipsku nie dzieje się dobrze. W Bundeslidze grają bardzo słabo, a w Lidze Mistrzów nie są pewni awansu nawet do Ligi Europy. W związku z tym zarząd zmienił trener, co ma spowodować lepsze rezultaty.

Co prawda niemiecki zespół potrafił zanotować kilka niezłych rezultatów, ale dobre spotkania były przeplatane bardzo słabymi, a w tym projecie po raz pierwszy widać tak poważny kryzys.

Spotkanie z Manchesterem City będzie o dużą stawkę, czy wywalczenie trzeciego miejsca w grupie. Nowy szkoleniowiec będzie więc miał okazję do pokazania się z dobrej strony. City będzie jednak rudnym rywalem.

Mają oni już zapewnione pierwsze miejsce w tabeli, więc raczej kluczowi piłkarze odpoczną. Jednak Guardiola ma bardzo szeroki skład i zawodnicy z drugiego szeregu wcale nie poddadzą się bez walki.

Obywateli mają wielu graczy, który mają ambicję wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie, a taki mecz może być dla nich okazją do pokazania się z dobrej strony. Spodziewam się zatem ofensywnego meczu, w którym obie drużyny coś strzelą.

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – Manchester CityBTS – Tak1,50sts

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów: RB Lipsk – Manchester City (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie