Liga Mistrzów: RB Lipsk – PSG (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów piłkarze RB Lipsk podejmą zawodników PSG. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

RB Lipsk - Club Brugge typy bukmacherskie (Liga Mistrzów, 28.09.21)
Liga Mistrzów: RB Lipsk – PSG. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: RB Lipsk – PSG. Typy bukmacherskie

Lipsk pod wodzą nowego szkoleniowca radzi sobie w spotkaniach ligowych słabo jak na swoje aspiracje. Zajmują w tabeli Bundesligi dopiero ósmą pozycję. W Lidze Mistrzów nie jest lepiej.

Strzelają oni sporo goli. Po trzech rozegranych meczach mają na swoim koncie sześć zdobytych bramek, co jest dobrym wynikiem. Nie mają jednak na swoim koncie punktów, bo tracą ich jeszcze więcej.

Podobnie może być w środowym spotkani. Paryżanie w wielu meczach nie przekonują i potrafią tracić bramki. Jednak mają tyle jakości w ofensywnie, że nie mają większych problemów z wygrywaniem.

Przewodza w swojej grupie Ligi Mistrzów, mając po trzech kolejkach, aż siedem punktów na swoim koncie. Mają w zespole sporo kontuzji, przez co grają nierówno i mogą mieć problemy z gładką wygraną.

W Niemczech piłkarze RB Lipsk przegrali z zawodnikami PSG 2:3. W środę ponownie spodziewam się tu ofensywnego spotkania. Obie ekipy lepiej czują się w ataku i goli w tym meczu nie powinno zabraknąć.

MeczTypKursBukmacher
RB Lipsk – PSGBTS1,44STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów: RB Lipsk – PSG (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie