Liga Mistrzów: Villarreal – Manchester Utd (Typ i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Piłkarze Villarreal podejmą zawodników Manchesteru United. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Villarreal - Manchester Utd (Typ i Analiza)
Liga Mistrzów: Villarreal – Manchester Utd. Typy bukmacherskie

Liga Mistrzów: Villarreal – Manchester Utd. Typy bukmacherskie

Obie drużyny walczą o zajęcie pierwszego miejsca w tej grupie. Manchester United ma znacznie większy potencjał karowy, ale ich gra pozostawiała w ostatnim czasie wiele do życzenia.

Ich ostatnia wyjazdowa porażka z Watford (1:4) doprowadziła do zwolnienia szkoleniowca. Klub rozstał się z Ole Gunnarem Solskjaerem. Właściciele długo zawali szansę Norwegowi.

Jednak ostatnio nie było przebłysków lepszej gry, a piłkarze nie grali na miarę swojego potencjału. Jest to oczywiście spore zamieszanie w klubie, ale zmiana szkoleniowca może wpłynąć pozytywnie na ekipę Manchesteru.

Zespół ma ogromny potencjał i kwestią czasu jest, aby grali, ma miarę oczekiwań. Villarreal jest uważany za faworyta w związku z kłopotami United, ale czy na pewno są w stanie wygrać ten mecz?

Villarreal nie gra w ostatnim czasie dobrze. Jest to średniak LaLiga, który lokuje się na dwunastej pozycji w tabeli. W lidze odnieśli tylko trzy zwycięstwa. Manchester jest w dołku, ale i tak gra lepiej z Premier League niż Villarreal w LaLiga. Ich potencjał jest znacznie większy i uważam, że warto grać w ich kierunku po całkiem niezłym kursie.

MeczTypKursBukmacher
Villarreal – Manchester Utdx21,51Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Mistrzów: Villarreal – Manchester Utd (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie