Liga Narodów: Bułgaria – Irlandia (Typ i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Bułgarii podejmą zawodników Irlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 24 lipca (piątek)
Liga Narodów: Bułgaria – Irlandia

Liga Narodów: Bułgaria – Irlandia

Bułgaria to reprezentacja, która od dawna nie liczy się w poważnym futbolu. Pokazuje to między innymi ranking FIFA, w którym zajmują pięćdziesiąte dziewiąte miejsce. Nie jest to zawstydzające miejsce, ale na pewno poniżej ich oczekiwań.

Niestety dla nich takie są realia. W niedawno zakończonych eliminacjach do EURO zaprezentowali się fatalnie. Zajęli przedostatnie miejsce w grupie, co jest dla tego kraju powodem to frustracji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Irlandia to z kolei reprezentacja, która zawsze kojarzyła się z toporną grą. Poniekąd wciąż tak jest. Jednak w ostatnim czasie doszły do tego lepsze wyniki. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste czwarte miejsce.

W eliminacjach do Mistrzostw Europy zajęli trzecie miejsce, mając bardzo wyrównaną grupę ze Szwajcarią, Danią (one wywalczyły) awans, oraz Gruzję i Gibraltar. Warto zaznaczyć, że w eliminacjach przegrali tylko jeden mecz.

Reprezentacja Bułgarii jest w trudnej przebudowie. Nie mają oni wielu klasowych piłkarzy i czeka ich trudny czas. Irlandia nie jest potęgą, ale ich drużyna narodowa spisuje się co najmniej solidnie i nie powinni przegrać tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Bułgaria – Irlandiax21.29STS

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie

Leicester – Southampton – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Ze sobotnich spotkań dziewiętnastej kolejki Premier League najciekawiej zapowiada się rywalizacja pomiędzy Lisami a Świętymi, czyli drużyn które są w podobnej formie co nie...

Fulham – Chelsea – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Jestem dobrej myśli, że przebudzenie piłkarzy Franka Lamparda w Premier League nastąpi w najbliższą sobotę, kiedy na Craven Cottage podejmować będą Fulham. Po ostatnim...

Bundeliga: Dortmund – Mainz (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze z Dortmundu podejmą zawodników Mainz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Montpellier – Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie na to spotkanie to jeden z hitów 15 stycznia (piątek) wśród typerów. Co zagrać na jedyny dzisiejszy mecz w...

Serie A: Lazio – Roma (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!