Liga Narodów: Czechy – Szwajcaria (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Czech podejmą zawodników ze Szwajcarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Ekstraklasa: Piast Gliwice - Radomiak Radom. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Czechy – Szwajcaria. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Czechy – Szwajcaria. Typy bukmacherskie

Czesi w ostatnich miesiącach nie imponują formą. Świadczy o tym choćby fakt, że nie zagrają na zbliżających się mistrzostwach świata. W swojej grupie zajęli trzecie miejsce za Belgią i Holandią.

W meczu barażowym po bardzo zaciętym, ale też nudnym meczu nie dali rady reprezentacji Szwecji. Przegrali 0:1, a mundial obejrzą w telewizji. W kolejnym meczu po raz kolejny zagrają bez Patricka Schicka.

Jest to ich czołowy napastnik, bez którego w ofensywie spisują się o wiele gorzej. Szwajcarzy mają lepszą reprezentację. Lokuje się ona na czternastym miejscu w rankingu FIFA, a w ostatnich latach gra bardzo stabilnie.

Nie mieli oni problemu z zakwalifikowaniem się na mistrzostwa świata. W swojej grupie zajęli pierwsze miejsce. Wyprzedzili między innymi Włochy oraz Irlandię Północną, nad którą mieli już, znaczną przewagę.

Szwajcarzy są bardzo doświadczonym zespołem. Nie łatwo się z nimi gra. Czesi bez Patricka Schicka mogą być bezproduktywni w ataku. Wydaje mi się zatem, że większe szanse na zwycięstwo mają Szwajcarzy.

MeczTypKursBukmacher
Czechy – Szwajcaria x21,43STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Czechy – Szwajcaria (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie