Liga Narodów: Estonia – Gruzja (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Estonii podejmą zawodników z Gruzji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 3 lipca (piątek)
Liga Narodów: Estonia – Gruzja

Liga Narodów: Estonia – Gruzja

Estonia to słabeusz europejskiej piłki. Nie jest to chłopiec do bicia jak na przykład an Marino, ale rzadko zdarza im się punktować, a o awansie na główne imprezy nie ma w ogóle mowy.

W rankingu FIFA lokują się na sto czwartej pozycji, co dobrze obrazuje, jak mało znaczą w międzynarodowym futboli. W eliminacjach do najbliższego EURO zajęli ostatnie miejsce bez nawet jednego zwycięstwa.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Gruzja także jest słabą reprezentacją, która nie ma wiele do powiedzenia w meczach z najlepszymi, jednak uważam, że są mimo wszystko silniejszą drużyną.

W rankingu FIFA zajmują dziewięćdziesiąte pierwsze miejsce. Z kolei w eliminacjach do Mistrzostw Europy zajęli czwarte miejsce, ale w ośmioma punktami na swoim koncie.

Gruzja w ostatnim czasie gra znacznie lepiej od Estonii. Jednak punktują głównie u siebie, dlatego uważam, że w tym meczu bezpieczniej grać na małą ilość goli.

MeczTypKursBukmacher
Estonia – Gruzja-3,51,20STS

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie

Leicester – Southampton – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Ze sobotnich spotkań dziewiętnastej kolejki Premier League najciekawiej zapowiada się rywalizacja pomiędzy Lisami a Świętymi, czyli drużyn które są w podobnej formie co nie...

Fulham – Chelsea – Typy bukmacherskie 16 stycznia (sobota)

Jestem dobrej myśli, że przebudzenie piłkarzy Franka Lamparda w Premier League nastąpi w najbliższą sobotę, kiedy na Craven Cottage podejmować będą Fulham. Po ostatnim...

Bundeliga: Dortmund – Mainz (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach rozgrywek Bundesligi piłkarze z Dortmundu podejmą zawodników Mainz. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:30. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1. Zapraszamy na analizę!

Montpellier – Monaco. Typy bukmacherskie 15 stycznia (piątek)

Montpellier - Monaco. Typy bukmacherskie na to spotkanie to jeden z hitów 15 stycznia (piątek) wśród typerów. Co zagrać na jedyny dzisiejszy mecz w...

Serie A: Lazio – Roma (Typ i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Serie A piłkarze Lazio podejmą zawodników AS Romy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!