Liga Narodów: Francja – Chorwacja (Typy i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Francji podejmą zawodników z Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport oraz Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Francja - Dania. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Francja – Chorwacja. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Francja – Chorwacja. Typy bukmacherskie

W tej grupie Ligi Narodów dochodzi do niemałych niespodzianek. Chyba nikt nie spodziewał się, że Trójkolorowi w trzech pierwszych meczach nie odniosą żadnego zwycięstwa.

W poprzednim pojedynków tych reprezentacji padł remis 1:1. Trzeba jednak zauważyć, że Didier Deschamps w dotychczasowych meczach sporo sprawdzał i Francja grała praktycznie w każdym meczu w zmienionym składzie.

Oczywiście Francja radziła sobie w tych spotkaniach kiepsko, ale chyba przyszedł czas na koniec eksperymentów. Jeśli przegrają w meczu przeciwko Chorwacji, mogą spaść do Dywizji B, co byłoby katastrofą.

Chorwacja też nie zachwyca swoją grą. Widać u niektórych piłkarzach ogromne zmęczenie. Chorwaci mają na swoim koncie tylko dwa punkty więcej od Francuzów, którzy są tak bardzo krytykowani.

Sam mecz zapowiada się ciekawie. Jednak Francja zapewne zagra w galowym składzie i to ich dominacji się spodziewam. Oba zespoły ostatnio eksperymentowały, jednak w ważnym meczu Francja musi wygrać i mają na tyle duże umiejętności, by osiągnąć ten cel.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Chorwacja11,55STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Francja – Chorwacja (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie