Liga Narodów: Francja – Dania (Typy i Analiza)

W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Francji podejmą zawodników z Danii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Mistrzów: Liverpool - Real Madryt. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Francja – Dania. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Francja – Dania. Typy bukmacherskie

Francja to bardzo silna reprezentacja, która zajmuje trzecie miejsce w rankingu FIFA. Potencjał kadrowy Trójkolorowych jest bardzo duży i na pewno takiego pokolenia piłkarzy już dawno nie mieli.

Podczas eliminacji do mistrzostw świata widzieliśmy ich nierówną grę. Jednak przyzwyczailiśmy się i oczekujemy od nich przekonujących zwycięstw. Francja podczas tych eliminacji nie przegrała jednak ani jednego meczu.

Oczywiście nie można lekceważyć Duńczyków, którzy powinni tu zagrać w mocnym składzie. Jednak jest to mimo wszystko znacznie słabsza reprezentacja i to widać gołym okiem, nawet na papierze.

W rankingu FIFA lokują się na jedenastej pozycji. W swojej grupie eliminacyjnej tez zaprezentowali się bardzo dobrze. Zajęli pierwsze miejsce i przegrali podczas tych potyczek tylko jeden mecz.

Gospodarze nie będą mieć z całą pewnością łatwej przeprawy, jednak grają przed własną publicznością, więc kibice będą oczekiwali od nich wygranej. Brakuje im w ostatnim czasie występów na miarę potencjału i sądzę, że będą chcieli pokazać swoją siłę na tle dobrego rywala.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Dania11,65STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Francja – Dania (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie