Liga Narodów: Niemcy – Włochy (Typy i Analiza)

We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Niemiec podejmą zawodników z Włoch. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Niemcy - Anglia. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Niemcy – Włochy. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Niemcy – Włochy. Typy bukmacherskie

Reprezentacja jest w tej Lidze Narodów po serii trzech kolejnych remisów 1:1. Selekcjoner Hansi Flick nie może być zatem zadowolony ze zdobyczy punktowej swojej reprezentacji.

Jednocześnie nadal powtarza, że celem jego drużyny pozostaje wygrana w swojej grupie Ligi Narodów. Zadanie to nie będzie łatwe, ponieważ Niemcy mogą zająć zarówno pierwszą, jak i ostatnią pozycję.

Kadra pod wodzą Flicka pozostaje niepokonana, ale po serii pojawiła się duża krytyka niemieckich ekspertów. 10 dni temu w Bolonii obie reprezentacje zagrały ze sobą, jednak Niemcy nie będą wspominać miłego tego starcia.

Włosi zagrali rezerwowym składem, a na boisku pojawiało się kilku piłkarzy, którzy po raz pierwszy wystąpili dla reprezentacji Włoch. Z kolei Niemcy wystawili praktycznie najmocniejszy skład.

Oba zespoły nie zagrały widowiskowo. Przewagi optycznej Niemcom nie można odmówić, ale nic z tego nie wynikało. Teraz Niemcy zagrają u siebie, ale Włosi zagrają pewnie w mocniejszym składzie. Spodziewam się zatem wyrównanego meczu, jednak słabego widowiska.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Włochy-3,51,34Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Niemcy – Włochy (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie