Liga Narodów: Norwegia – Słowenia (Typy i Analiza)

W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Norwegii podejmą zawodników ze Słowenii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

OBOS-ligaen: Stabaek - Kongsvinger . Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Norwegia – Słowenia. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Norwegia – Słowenia. Typy bukmacherskie

Norwegia jest faworytem tego meczu. Mecze Ligi Narodów przynoszą nam w tym roku sporo nieoczekiwanych rezultatów, jednak wydaje się, że w tym przypadku do takiej nie dojdzie.

Norwegia zajmuje czterdzieste pierwsze miejsce w rankingu FIFA. Jest to drużyna, która robi stały postęp w swojej grze. Widać to choćby po tym, jak rozpoczęli tegoroczną edycję Ligi Narodów.

W pierwszym meczu pokazali się z bardzo dobrej strony i pokonali na wyjeździe reprezentację Serbii 1:0. Z kolei kilka dni później uporali się z reprezentacją Szwecji, którą z dobrym stylu pokonali 2:1.

Norwegia ma na swoim koncie serię czterech zwycięstw z rzędu. Słoweńcy w rankingu FIFA lokuje się na sześćdziesiątym piątym miejscu. Ich start w Lidze Narodów pozostawia wiele do życzenia.

Najpierw przegrali z reprezentacją Szwecji 0:2. W meczu z Serbią zagrali jeszcze gorzej i przegrali 0:4. Słowenia wygrała tylko jeden z pięciu ostatnich spotkań. Norwegia jest ostatnio bardzo bramkostrzelna (czternaście goli w pięciu meczach) i sądzę, że w czwartkowym meczu odniosą zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Słowenia 11,42STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Norwegia – Słowenia (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie