Turniej finałowy Ligi Narodów UEFA to cztery mecze, które wyłonioną nam najlepsze zespoły Europy. Zwycięzca otrzyma bezpośredni awans do Euro 2020. Walka toczy się również o duże pieniądze. Zobaczcie już teraz aktualne prognozy, kursy bukmacherskie i bonusy!

Liga Narodów UEFA Finały. Typy bukmacherskie, bonusy i kursy!
Liga Narodów UEFA Finały. Typy bukmacherskie, bonusy i kursy!

Kto wygra Ligę Narodów UEFA? Typy i kursy

Finały Ligi Narodów UEFA odbędą się w tym roku w Portugalii. Drużyna gospodarzy otworzy ten turniej meczem ze Szwajcarią, którą uważa się za najsłabsze ogniwo całej stawki.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Najważniejsze mecze LN rozegrane zostaną w systemie drabinkowym, a nie każdy z każdym. Oznacza to, iż już jedna porażka przekreśla szanse na ostateczny triumf.

Według bukmacherów, największe szanse na zwycięstwo mają aktualni mistrzowie Europy oraz Anglicy. Jeżeli postawicie na któryś z tych zespołów, za każdą postawioną złotówkę otrzymacie 2,90 minus podatek.

Znacznie więcej można zarobić na sukcesie Holandii bądź Szwajcarii. W przypadku tej pierwszej kurs na zwycięstwo wynosi 4, a drugiej – 6.50!

Final 4 Liga Narodów. Mecze – kto wygra?

Pierwszy mecz turnieju finałowego Ligi Narodów czeka nas w środę, to jest 5 czerwca. Dzień później zagrają Anglicy z Holendrami. W piątek nastąpi dzień przerwy, natomiast w weekend rozegrane zostaną najważniejsze spotkania całego turnieju.

Bonus bez depozytu na obstawianie

Bukmacher STS dla osób, które postanowią założyć darmowe konto internetowe, przygotował bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Możesz te pieniądze wykorzystać właśnie na obstawianie meczów Ligi Narodów!

Aby zgarnąć premię od STS, twoim zadaniem jest zarejestrowanie się na stronie bukmachera. W formularzu online musisz także podać kod promocyjny „BETONLINE” (bez niego nie otrzymasz 29 PLN!).

Każdy nowy gracz może też liczyć w STS na doładowanie pierwszego depozytu. Mowa tu o kwocie nawet 1000 PLN, a więc przy wpłacie równego tysiąca możemy obstawiać za dwa razy tyle!

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Drużyna Typ Kurs Bukmacher
Anglia V 2.90 OBSTAWIAM
Portugalia V 2.90 OBSTAWIAM
Holandia V 4 OBSTAWIAM
Szwajcaria V 6.5 OBSTAWIAM

Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus