Turniej finałowy Ligi Narodów UEFA to cztery mecze, które wyłonioną nam najlepsze zespoły Europy. Zwycięzca otrzyma bezpośredni awans do Euro 2020. Walka toczy się również o duże pieniądze. Zobaczcie już teraz aktualne prognozy, kursy bukmacherskie i bonusy!

Liga Narodów UEFA Finały. Typy bukmacherskie, bonusy i kursy!
Liga Narodów UEFA Finały. Typy bukmacherskie, bonusy i kursy!

Kto wygra Ligę Narodów UEFA? Typy i kursy

Finały Ligi Narodów UEFA odbędą się w tym roku w Portugalii. Drużyna gospodarzy otworzy ten turniej meczem ze Szwajcarią, którą uważa się za najsłabsze ogniwo całej stawki.

Oferta na typy dnia w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - aktualna oferta darmowych bonusów >>

Najważniejsze mecze LN rozegrane zostaną w systemie drabinkowym, a nie każdy z każdym. Oznacza to, iż już jedna porażka przekreśla szanse na ostateczny triumf.

Według bukmacherów, największe szanse na zwycięstwo mają aktualni mistrzowie Europy oraz Anglicy. Jeżeli postawicie na któryś z tych zespołów, za każdą postawioną złotówkę otrzymacie 2,90 minus podatek.

Znacznie więcej można zarobić na sukcesie Holandii bądź Szwajcarii. W przypadku tej pierwszej kurs na zwycięstwo wynosi 4, a drugiej – 6.50!

Final 4 Liga Narodów. Mecze – kto wygra?

Pierwszy mecz turnieju finałowego Ligi Narodów czeka nas w środę, to jest 5 czerwca. Dzień później zagrają Anglicy z Holendrami. W piątek nastąpi dzień przerwy, natomiast w weekend rozegrane zostaną najważniejsze spotkania całego turnieju.

Bonus bez depozytu na obstawianie

Bukmacher STS dla osób, które postanowią założyć darmowe konto internetowe, przygotował bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN. Możesz te pieniądze wykorzystać właśnie na obstawianie meczów Ligi Narodów!

Aby zgarnąć premię od STS, twoim zadaniem jest zarejestrowanie się na stronie bukmachera. W formularzu online musisz także podać kod promocyjny „BETONLINE” (bez niego nie otrzymasz 29 PLN!).

Każdy nowy gracz może też liczyć w STS na doładowanie pierwszego depozytu. Mowa tu o kwocie nawet 1000 PLN, a więc przy wpłacie równego tysiąca możemy obstawiać za dwa razy tyle!

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Drużyna Typ Kurs Bukmacher
Anglia V 2.90 OBSTAWIAM
Portugalia V 2.90 OBSTAWIAM
Holandia V 4 OBSTAWIAM
Szwajcaria V 6.5 OBSTAWIAM

Skomentuj
Najwyższe kursy i bonusy w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - sprawdź specjalną ofertę bonusów za darmo >>