Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Francja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach finału rozgrywek Ligi Narodów UEFA piłkarze Hiszpanii zagrają zawodników z Francji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport oraz TVP 2. Zapraszamy na analizę!

Typy Dnia - 9 stycznia (środa)
Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Francja. Typy bukmacherskie

Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Francja. Typy bukmacherskie

Wiele wskazywało na to, że reprezentacji Francji nie zobaczymy w finale tych rozgrywek. Zagrali bowiem bardzo słabo w pierwszej połowie meczu z Belgią. Jednak w drugiej zaprezentowali się znacznie lepiej.

Grali zdecydowanie lepiej od rywala i zdołali odrobić stratę dwóch goli i ostatecznie wygrać ten pojedynek 3:2. Być może takie spotkanie pozwoli im uwierzyć im w siebie i wygrać także mecz finałowy.

Wygrana w Lidze Narodów może być dla nich sposobem na zażegnanie kryzysu, który trawi ich od mistrzostw europy, na których zawiedli. Czy tak będzie? Według mnie wiele na to wskazuje.

Hiszpanie także zagrali zaskakująco dobrze w meczu półfinałowym. Jednak w meczu z Włochami, od końcówki pierwszej połowy grali w przewadze, po tym, jak czerwoną kartką ukarany został Bonucci.

Mimo to Włosi w końcówce meczu zdobyli gola kontaktowego i Hiszpanie nie byli do końca meczu pewni awansu. Kadra Francji wygląda zdecydowanie lepiej i jeśli ostatni mecz przełamał ich mentalnie, powinni poradzić sobie z Hiszpanami.

MeczTypKursBukmacher
Hiszpania – Francjax21,44STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Liga Narodów UEFA: Hiszpania – Francja (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie