Liga Narodów: Walia – Finlandia (Typ i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Walii podejmie zawodników z Finlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Typ dnia - 25 września (piątek)
Liga Narodów: Walia – Finlandia

Liga Narodów: Walia – Finlandia

Walia to silna reprezentacja. Jest to jedna z tych drużyn, gdzie piłkarze potrafią grać lepiej i dawać z siebie więcej niż w meczach klubowych. W ich ekipie widać jedność i to, że Ryan Giggs potrafi wycisnąć ze swoich graczy wszytko co najlepsze. 

Walia spisuje się w ostatnich latach coraz lepiej. Świadczy o tym dwudzieste miejsce w rankingu FIFA. W Lidze Narodów B po pięciu kolejkach mają na swoim koncie, aż trzynaście punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie Bułgarię 1:0. 

Finlandia to reprezentacja solidna, która ma jednak ograniczenia spowodowane swoją kadrą. W ich zespole występuje kilku niezłych piłkarzy jak Pukki czy Hradecky, ale większość ich kolegów bardzo odstaje od nich poziomem.

W rankingu FIFA zajmują oni pięćdziesiąte piąte miejsce. W Lidze Narodów zajmują drugie miejsce, mając po pięciu rozegranych meczach dwanaście punktów na swoim koncie. W ostatnim meczu pokonali na wyjeździe Bułgarię 2:1. 

W meczu wyjazdowym Walia pokonała Finlandię 1:0. W tej edycji Ligi Narodów grają lepiej od rywali, a w dodatku mają w swoim składzie lepszych piłkarzy, więc uważam, że wygrają ten meczu.

MeczTypKursBukmacher
Walia – Finlandia12.15STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie