Liga Narodów: Walia – Holandia (Typy i Analiza)

W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Walii podejmą zawodników Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Eliteserien: Bodo/Glimt - Strömsgodset. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Walia – Holandia. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Walia – Holandia. Typy bukmacherskie

W pierwszym meczu Ligi Narodów nasza reprezentacja wygrała z Walią 2:1. Nie należy jednak przykładać zbyt dużej wagi do tego spotkania, ponieważ zagrali w rezerwowym składzie.

Kilka dni później mieli zagrać u siebie znacznie ważniejszy dla siebie mecz. Reprezentacja Ukrainy nie była gorsza od Walii, ale to gospodarze wygrali 1:0 i pojadą na mistrzostwa świata.

Walijczycy są na pewno szczęśliwi, ale też zapewne bardzo zmęczeni. A w środę czeka ich bardzo trudny mecz. Holandia w pierwszym meczu Ligi Nardów grała na wyjeździe z reprezentacją Belgii.

Spodziewaliśmy się wielkiego widowiska, a obejrzeliśmy niemal jednostronne spotkanie. Holandia wygrała na wyjeździe z Belgią aż 4:1, nie dając gospodarzom nawet szansy na punkt w tym meczu.

Są w dużym gazie, w ich grze widać postęp. Walia będzie zmęczona po ostatnim meczu i to Holendrzy z całą pewnością są w tym meczu faworytami. Nie spodziewam się tutaj niespodzianki i stać na wygraną przyjezdnych.

MeczTypKursBukmacher
Walia – Holandia 21,57STS

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Narodów: Walia – Holandia (Typy i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie