W czwartek w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Diriangen podejmą zawodników Ferretti. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 02:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Diriangen – Ferretti

Liga Primera: Diriangen – Ferretti

Piłkarze Diriangen mogą być w bardzo dobrych humorach. Aktualnie zajmują trzecie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwunastu rozegranych meczach, aż dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Na swoim terenie w sześciu dotychczasowych meczach odnieśli, aż cztery zwycięstwa. W poprzedniej kolejce przegrali na wyjeździe z piłkarzami Managaua FC 1:2. Był to rudny mecz, ponieważ rywale przewodzą w tabeli.

Ferretti to klub, który w obecnych rozgrywkach również radzi sobie całkiem dobrze. Aktualnie zajmują oni czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po dwunastu rozegranych spotkaniach osiemnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali, raczej rozgromili u siebie zawodników Chinandegy, aż 7:0. Takie zwycięstwo było im bardzo potrzebne, ponieważ wcześniej zmagali się z kryzysem i trzema kolejnymi porażkami.

Obie drużyny grają w tym sezonie bardzo dobrze. Gospodarze są wyżej w ligowej tabeli, ale w dwóch poprzednich meczach nie odnieśli zwycięstwa. Z kolei goście przerwali złą passę, ale będą chcieli zapunktować, aby potwierdzić, że kryzys mają już za sobą. Oba zespoły będą więc zmotywowane i uważam, że padną w tym meczu co najmniej dwa gole.

MeczTypKursBukmacher
Diriangen – Ferretti +1,51,43LVBet
Bonusy Polskich bukmacherów www.sts.pl - 29 PLN bez depozytu - kod: BETONLINE
www.betclic.pl - 550 PLN cashback - Kod: KOD550
www.betfan.pl - 3100 PLN bonus + obstawianie bez podatku - Kod: BETFAN


poker sts bonus