Liga Profesional: Racing Club – Estudiantes (Typ i Analiza)

W poniedziałek w ramach rozgrywek Liga Profesional piłkarze Racing Club podejmą zawodników Estudiantes. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:15. Zapraszamy na analizę!

Typy Dnia - 6 stycznia (niedziela)
Liga Profesional: Racing Club – Estudiantes. Typy dnia

Liga Profesional: Racing Club – Estudiantes. Typy dnia

Racing Club jest w tym sezonie przeciętniakiem, mimo że ich potencjał kadrowy jest większy. Obecnie po trzynastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie osiemnaście punktów i lokują się na jedenaste pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Argentinos Jrs. Mecz zapowiadał się na wyrównany, ale tak nie było. Rywale bez większych problemów wygrali 2:0. Był to ich szósty mecz ligowy z rzędu bez wygranej.

Estudiantes nie wydaje się lepszy kadrowo, ale gra znacznie lepiej. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzynastu rozegranych meczach dwadzieścia cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Platense. Mieli w tym meczu sporo pecha. Zagrali dobre spotkanie. Kontrolowani przebieg meczu. Pozwolili rywalowi na jeden celny strzał. Niestety wystarczył on, by mecz zakończył się remisem 1:1.

Mimo wszystko gracze Estudiantes pozostawili po sobie dobre wrażenie. Racing Club w meczu u siebie zapewne będzie chciał zapunktować. Jednak to rywale są w lepszej dyspozycji i to oni mają większe szanse na punkty tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Racing Club – Estudiantesx21,42PZbuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Liga Profesional: Racing Club – Estudiantes (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie