Ligue 1: Lyon – Marsylia typy bukmacherskie

1 lutego odbędzie się zaległe spotkanie francuskiej Ligue 1, w którym zobaczymy w akcji Lyon oraz piłkarzy Ol. Marsylia. Na co postawić w tym przypadku? Oto typy!

Ligue 1: Lyon - Marsylia typy bukmacherskie
Ligue 1: Lyon – Marsylia typy bukmacherskie

Dlaczego mecz Lyon – Marsylia został przerwany?

Pod koniec listopada mecz pomiędzy Lyonem a Marsylią został przerwany już po pięciu minutach od pierwszego gwizdka sędziego. Powodem takiej decyzji było uderzenie butelką pełną wody D. Payeta z ekipy gości. W dniu 1 lutego to starcie ma zostać rozegrane ponownie. Tym samym domknie się 14. kolejka francuskiej ekstraklasy.

Co ciekawe, chociaż minęło już dziesięć tygodni od wspomnianego skandalu, Lyon w tym czasie nie przesunął się nawet o jedno miejsce w tabeli, nadal będąc na zaskakująco słabej 11. lokacie. To najgorszy start tego klubu w Ligue 1 od 1995 roku, dlatego nie ma się co dziwić, że kibicie czują zniecierpliwienie, a piłkarzom zdaje się coraz bardziej palić grunt pod stopami.

STS bonus bez depozytu
Kod promocyjny w STS bonus bez depozytu

Tyle że w tabeli Ligue 1 jest naprawdę ciasno i już jedno zwycięstwo może przesunąć Lyon nawet na 6. miejsce. Zwycięstwo na pewno podniosłoby morale piłkarzy, którzy w ten weekend zmierzą się w arcyważnym i trudnym meczu z Monaco. Gospodarzom nie pomaga jednak z pewnością długa lista nieobecnych. Wśród pauzujących mamy aż dziewięciu zawodników!

Wyższe miejsce w tabeli nie daje pewności

Marsylia jest w tabeli wyżej od Lyonu, ale to marne pocieszenie, biorąc pod uwagę, że jej najbliższy rywal w tym sezonie jeszcze nie przegrał u siebie w starciu z ekipami z „lepszej połowy” ligi. Jak na razie Lyon jako gospodarz rozegrał cztery spotkania przeciwko takim zespołom i tylko raz stracił jakiekolwiek punkty! Nie zapominajmy również, że Lyon ma za sobą dwa ligowe zwycięstwa z rzędu, a trzecie będzie jednocześnie początkiem najdłuższej serii triumfów w tym sezonie.

Goście też jednak mają swoje argumenty, których nie sposób ignorować. Klub Arkadiusza Milika nie odniósł porażki w żadnym z ostatnich pięciu meczów ligowych, a trzecie miejsce w tabeli to najlepszy dowód na to, że mówimy o naprawdę solidnej ekipie, którą z pewnością stać na środowe zwycięstwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Lyon – Marsylia typy bukmacherskie

Miłośników historycznych statystyk zainteresuje z pewnością fakt, że Marsylia od sezonu 2007/08 nie wygrała na wyjeździe z Lyonem. W tym czasie odnotowała sześć remisów i aż dziewięć porażek. Pora chyba jednak na przełamanie. Na ten moment to OM wydaje się być lepszą ekipą. A lista nieobecnych tylko pokazuje, że Lyon nie będzie miał w środę łatwo, by zdobyć jakikolwiek punkt.

Tym razem kurs na nasz typ przygotował bukmacher Fuksiarz. Możecie w nim zarejestrować konto, by otrzymać na start zakład bez ryzyka ze zwrotem bez obrotu!

Typ: wygra Ol. Marsylia – kurs 2.72 na www.Fuksiarz.pl

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Ligue 1: Lyon – Marsylia typy bukmacherskie Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie