Beniaminek z Łodzi jak na razie zaskakuje pozytywną grą, mierząc się już z Lechią, Cracovią i Lechem zdobył cztery punkty i praktycznie we wszystkich tych meczach pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie. W następnym podopieczni Kazimierza Moskala zagrają z Piastem Gliwice.

Typy Dnia – 11 sierpnia (niedziela)

PKO Ekstraklasa: ŁKS Łódź vs Piast Gliwice. Mistrz Polski nadal bez zwycięstwa!

Patrząc przez pryzmat dotychczasowych spotkań mistrzów Polski to jakoś ciężko wierzyć w ich odrodzenie w Łodzi. Na początku sezonu przegrali wszystkie ważne mecze. Najpierw Superpuchar Polski z Lechią Gdańsk 1-3, a następnie dwumecz w eliminacjach Ligi Mistrzów z BATE, na dodatek już w pierwszej rundzie eliminacji tych rozgrywek.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Jakby tego było mało, Piast nie zdołał także pokonać przeszkody o nazwie Riga FC w eliminacjach Ligi Europy, ponieważ Waldemar Fornalik i jego piłkarze nie wyciągnęli wniosków po dwóch meczach z BATE. No i niestety tak jest do dziś, bo w PKO Ekstraklasie w dalszym ciągu pozostają bez zwycięstwa. Piast przedwcześnie pożegnał się z europejskimi pucharami, ponieważ styl jaki prezentuje jest słaby.

Czego więc powinniśmy się spodziewać w niedzielę w ich kolejnym meczu z ŁKS-em? Przez ostatnie lata liga Polska pokazała, że jest nieprzewidywalna, wygrać może każdy z każdym, więc żaden wynik nie powinien nas w tej rywalizacji zdziwić, mimo to w Łodzi lepszej gry spodziewam się po stronie gospodarzy. Jednak w tych dotychczasowych meczach zdecydowanie lepiej prezentowali się piłkarze Kazimierza Moskala prawda? zgadzacie się zemną? mam taką nadzieję.

Mistrzowie Polski nie pokazali nic, dobry dwumecz z BATE, ale co z tego że porażka. Beznadziejne dwa mecze z Rigą FC po czym z Ligi Europy odpadli na własne życzenie, a jakby tego było mało, pozbyli się najlepszego piłkarza Ekstraklasy Joela Valencii.

W ostatniej kolejce w Gliwicach Piast bezbramkowo zremisował z Pogonią Szczecin, to kolejne spotkanie bez zwycięstwa. Oczywiście stworzył sobie parę dogodnych sytuacji bramkowych, najlepszą miał w 75. minucie, ale jeżeli Jorge Felix marnuje takie setki, to naprawdę ciężko być dobrej myśli przed kolejnymi meczami, tym bardziej że ŁKS mimo ostatniej porażki z Lechem gra bardzo dobrze w piłkę, a jednym z najlepszych piłkarzy w tym klubie jest Ramirez który w 32. minucie strzelił przepięknego gola.

W ostatnich meczach ŁKS udowodnił, że potrafi grać w piłkę, potrafi sobie stwarzać świetne okazje na strzelenie gola jak właśnie w meczu z Lechem gdzie w Łodzi oddał więcej strzałów na bramkę. Widać że piłkarze Kazimierza Moskala nie boją się nikogo, wcześniej wygrali z Cracovią 2-1 i zremisowali z Lechią 0-0, aczkolwiek w tym meczu bliscy byli zwycięstwa. Tym bardziej z tak grającym Piastem stać ich na co najmniej jeden punkt, a nawet trzy.

Typ: 1X