Lokomotiv kontra Zaksa

Sezon biegnie jak szalony. W tym tygodniu odbędzie się druga kolejka LM siatkarzy. Do niesamowicie wyrównanego pojedynku powinno dojśc w Nowosybirsku, gdzie Lokomotiv o godzinie 13:00 podejmować będzie Zaksę Kędzierzyn Kozle. Typuję w tym pojedynku over 3,5 seta .

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 14 grudnia (wtorek)


Lokomotiv to z pewnością trudniejszy przeciwnik od graczy  Mariboru, z którym Grupa Azoty zmierzyła się w pierwszej kolejce. Gdzie wygrała 3-0. TYm razem takiego spacerku nikt nie przewiduję bo o zwycięstwo będzie trudno na Rosyjskim terenie. Jednak kurs 2,01 zachęca aby pograć na ekipę z Polski.

Siatkarze z Kędzierzyna są jedyną niepokonaną drużyną w obecnym sezonie polskiej lidze i z kompletem jedenastu zwycięstw liderują ligowej tabeli. W sześciu ostatnich meczach zwycięzcy  LM z poprzedniego sezony nie tracili nawet seta. WSzystko bylo rzucone na mecz w Nowosybirsku, gracze Zaksy nie wzieli udzialu w KMŚ  po których zakonczeniu musieliby leciec kilka tysiecy kilometrów. Zobaczymy co z tego wyniknie, uważam że Zaksa nie jest bez szans w Rosji.

W lidze rosyjskiej Lokomotiv Nowosybirsk  idzie jak burza  jak Zaksa w Polsce. Z dziewięciu rozegranych w obecnym sezonie meczów przegrali tylko jeden z Zenitem Kazań, któremu ustępują w tabeli Super Ligi. Przez rozgrywki Pucharu Rosji siatkarze z Nowosybirska przechodzą na razie bez porażki. Natomiast w LM na rozpoczecie pojechali do Wloch mierzyć się z Civitanovą gdzieulegli  3-0, nie mając w tym spotkaniu nic do powiedzenia. Najwiekszą gwiazdą zespolu jest Savin. Nie ma w zespole wielkich gwiazd jednak zespół narazie gra dobrze. Myslę że czeka nas wyrównane widowisko i zwycięzko wyjdzie z tego pojedynku Zaksa.

Zaksa @2,01

over179,5 pkt @1,52

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lokomotiv kontra Zaksa Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie