Lotos – Jastrzębski : Rywalizacja wróci do Jastrzębia ?

 Do niesamowitej walki powinno dojść w sobotę w Gdańsku pomiędzy miejscowym Lotosem a Jastrzębskim Weglem. Ja typuję zwycięstwo gości @1,52 Lvbet. Transmisja od 14 :45 w Polsat Sport.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 16 kwietnia (sobota)

Lotos przeżywa najlepszy okres w tym sezonie. Jeszcze przed ostatnią kolejką PlusLigi byli poza najlepszą ósemką. Zwycięstwo w Kędzierzynie  po tie breaku pozwoliło znalezć się w najlepszej ósemce w Polsce, kosztem takiego zespołu jak Projekt Warszawa.

Tak się złożyło że Lotos trafił na mistrza Polski z poprzedniego sezonu i półfinalistę LM. W pierwszym spotkaniu w Jastrzębiu ponownie udało się zwycieżyć z wyżej utytułowanym rywalem 3-2 i prowadzą w rywalizacji 1-0. Dzisiejsze spotkanie ma ogromny ciężar gdyby udało się wygrać Wlazłemu i spółce dokonali by czegoś niesamowitego mianem sensacją sezonu byłoby wyeliminowanie mistrza Polski z walki o medale. Spotkanie zapowiada się raczej wyrównane minimum cztery sety powinniśmy obejrzeć. W Bardzo dobrej dyspozycji jest Kampa który zostaje nad morzem na kolejne dwa lata i Lipiński który jest liderem w ataku Gdańszczan.

Jastrzębianie przystępują do drugiego spotkania bez trenera Gardiniego który po odpadnięciu z LM z Zaksą, przegranym pierwszym meczu został zwolniony uważam że ta decyzja jest trochę pochopna. Drugi trener poprowadzi zespół. Plusem dla całego zespołu jest powrót Gladyra. Nie wiadomo co z Clevnot, którego może zastąpić od początku Szymura. Jastrzębianie muszą podejśc do spotkania bardzo zmobilizowani. Bardzo dużo piłek będzie wysyłanych do Fornala myślę że warto zagrać również jego over pkt. Zakładając że spotkanie nie skończy się w trzech setach. W tym spotkaniu ważny będzie kunszt Toniuttiego który potrafi wejśc na najwyższe obroty podczas takich spotkań.

Podsumowując uważam że Jastrzębianie mimo problemów kadrowych w ciągu całego sezonu obronią się bo są drużyną lepszą i odrobią porażkę z pierwszego spotkania i rywalizacja wróci po świetach do Jastrzębia. W pierwszym spotkaniu Lotos zagrał bardzo dobrze w każdym elemencie, myślę że drugi mecz w takicm wykonaniu Lotosu jest malo prawdopodobny.

Typy :

Jastrzębie @1,52 Lvbet

Fornal over 15,5 pkt @1,80 STS

Over 3,5 seta @1,46 Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lotos – Jastrzębski : Rywalizacja wróci do Jastrzębia ? Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie