Lotos kontra Jastrzębski – Typy bukmacherskie.

Zanim dojdzie do hitu w Rzeszowie oczy kibiców bedą zwrócone na Gdańsk gdzie przyjeżdża wicemistrz Polski z Jastrzębia. W tym pojedynku jednym z typów jest Jastrzębie -9,5 pkt @1,40 STS

typy dnia siatkówka
Lotos – Jastrzębski – Typy 2 listopada ( środa )

Lotos – Jastrzębski: Typy na mecz

Jastrzębski zajmuję pierwsze miejsce w ligowej tabeli,18 punktów w 6 meczach, tracąc tylko  2 sety. Dla nich największym sprawdzianem będzie kolejne spotkanie z Asseco. Dodatkowo mają za sobą bardzo udane spotkanie w Superpucharze z Zaksą. Jastrzębski ma bardzo silną ławkę co wydaję się kluczem w wielu spotkaniach jeśli któryś zawodnik ma kryzys lub ciagle robią podwójne zmiany aby ulepszyć ustawienie. W zespole nie ma znaczenia czy na ataku jest Boyer czy Hadrava. Na każdej pozycji Jastrzębianie górują i jeśli stracą jakiegoś seta to góra jednego.

Przed Gdańszczanami bardzo trudne zadanie, poza swoją halą i kibicami nie widzę większych argumentów. Widać było w pojedynku z Zaksą jak Trefl odstaje. Nawet Mariusz Wlazły nie był wstanie podjąć rękawic. Co prawda Gdańszczanie dotychczas grali trzykrotnie w Ergo Arenie i wszystkie mecze wygrali, pokonali Barkom, Cuprum i Czarnych. Jednak teraz ranga druzyny przeciwnej jest nieporównywalna. Na dodatek cały czas niewiadomo czy dziś wystąpi Bartłomiej Bołądz który był przeziębiony i w ostatnim spotkaniu nie grał.

Typy Lotos vs Jastrzębski:

Jastrzębie -9,5 @1,40 www.STS.pl

Fornal over 11,5 pkt @1,60 www.Superbet.pl

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lotos kontra Jastrzębski – Typy bukmacherskie. Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie