Lotos – Resovia( typy i zapowiedz)

Dzisiaj w Gdańsku awansem odbędzie się spotkanie 23 kolejki w której zmierzą się Lotos Trefl Gdańsk z Asseco Resovią Rzeszów. W tym pojedynku jednym z typów jest zwycięstwo gości @1,45 lvbet

typy dnia siatkówka

Trefl Gdańsk jeszcze do niedawna był w kryzysie stąd odległa pozycja w tabeli są dopiero na 10 lokacie i cały czas walczą o play off. Jednak dziś zadanie trudne przyjeżdża  drużyna aspisrująca do medalu. Jednak siatkarze Michała Winiarskiego ostatnio dwa razy wygrali w Pluslidze z Czarnymi Radom i z Nysą po 3-0 do tego dołożyli dwie wygrane w PP i są w final four tych rozgrywek. Gdańszczanie bardzo dobrze sobie radzili bez Mateusza Miki który jest kontuzjowany, w jego miejsce gra Niemiec Reichert. Niemiecki przyjmujący zdobywa tyle punktów co liderzy Wlazły i Lipiński. Jeśli Gdańsk chce  bardzo mocno się postawić to musi podtrzymać tą postawę.

Resovia ma jeszcze cały czas okresy gorszej gry, jednak coraz rzadziej sie wydaję , pokonali Skrę w ćwierćfinale, w środe roznieśli 3-1 osłabione Zawiercie. Teraz czeka ich wyprawa do Gdańska gdzie łatwo o punkty nie będzie. Resovia jest na 6 pozycji jeśli wygrają za 3 punkty przeskoczą w tabeli Projekt Warszawe. Tu już pomału będzie wybieranie sobie przeciwnika w fazie play off mimo że spotkań jeszcze jest kilka, jednak czołówka bardzo mocno odjechała Zaksą Jastrzębski i Skra są poza zasiegiem. Jeśli chodzi o personalia. W Pucharze nie grał Kochanowski i dziś też nie zagra, jednak udanie zastąpił go Tanmemma/ W ataku bryluję Muzaj który chyba wkońcu robi to co od niego wymagają. Nieraz  kłopoty są na przyjeciu ale tam jest kłopot bogactwa, jednak największą robotę robi Cebulj.

Uważam że spotkanie może być dłuższe niż 3 sety. Warto rozważyć również zakład Kozamernik over 6,5 pkt. Przy braku Kochanowskiego ten atak może być rozłożony na środkowych ten over jest możliwy przy 3 setach.

Typy:

Resovia @1,45 Lvbet

Kozamernik over 6,5 pkt @1,60 Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Lotos – Resovia( typy i zapowiedz) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie