Łotwa – Gibraltar – Typy bukmacherskie 1 września (środa)

W tegorocznych eliminacjach mistrzostw Świata obie reprezentacje nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Czas na przełamanie. Pierwszą wygraną powinni odnotować Łotysze. Zapraszam do analizy.

Real Sociedad - Atletico Madryt. Typy dnia - 22 grudnia (wtorek)
Typy Dnia – 1 września (środa)

Łotwa vs Gibraltar. Typ i Analiza

Niespodzianki w tym spotkaniu nie przewiduję. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trzy punkty zainkasuje reprezentacja Łotwy która po trzech rozegranych meczach ma jeden punkt na koncie.

Sklasyfikowana jest dopiero na 136. miejscu w rankingu FIFA. Ale Gibraltar zajmuje miejsce 194. Różnica jak widać jest wyraźna prawda? no właśnie. Łotysze mają mocniejszą kadrę, a tym samym ofensywę i lepiej się bronią.

W pierwszym spotkaniu eliminacji przegrali z Czarnogórą 1-2. Następnie zostali pokonani przez Holandię 0-2. Natomiast w meczu z Turcją podzielili się punktami. Mecz ostatecznie zakończył się remisem 3-3.

Piłkarze z Gibraltaru pod każdym względem są słabsi od środowego przeciwnika. Przede wszystkim pod względem defensywnym o czym najlepiej świadczy fakt, że w trzech dotychczasowych meczach eliminacji MŚ stracili aż czternaście bramek.

Porażki z Norwegią 0-3, Czarnogórą 1-4 i Holandią aż 0-7 nie napawają optymizmem przed starciem z Łotwą. W najnowszym sparingu bezbramkowo zremisowali z Andorą. A wcześniej zostali rozbici przez Słowenię 0-6. Jak więc widać, przed Łotwą ogromna szansa na pierwsze zwycięstwo w tych kwalifikacjach MŚ.

Typ: 1

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie