Loty w Planicy ( typy)

Dzisiaj w Planicy odbędzie się ostatni konkurs PŚ w tym sezonie. Transmisja od 10:00 na antenie Eurosportu. Jednym z typów na te zawody jest para:

Skoki narciarskie: Oberstdorf-kwalifikacje. Typy bukmacherskie
Skoki narciarskie

Zajc – Jelar 1 @1,35 forbet

To czego dokonali Słoweńcy w piatkowym konkursie inwidualnym jest warte odnotowania. Cała czwórka liderów zajeła cztery pierwsze lokaty czym uradowali swoich kibiców zebranych pod Letalnicą. Analizując wszystkie starty tych dwóch panów. To Jelar był tylko lepszy w pierwszym konkursie inwidualnym w którym wygrał. Było to jego pierwsze zwycięstwo w PŚ. Zajc natomiast był na 4 lokacie. W innych startach to właśnie bardziej doświadczony Zajc był górą i w kwalifikacjach do pierwszego konkursu 235m do 224. W seri próbnej 234m do 228. We wczorajszym konkursie drużynowym który zdominiwali oczywiście Słoweńcy Zajc skakał w obu skokach ponad 240 m. Co by dało 2 miejsce w konkursie gdyby był on inwidualny. Jelara skoki to 224 i 227m a więc znacznie gorzej. Dzisiejszy konkurs to nie tylko walka o zwycięstwo w PŚ ale walka o klasyfikacje w lotach czy w Planica Seven której Zajc lideruję. Myślę że w dzisiejszym konkursie ponownie będzie w czubie te skoki są powtarzalne i dalekie. Jelar skacze daleko ale zdarzają mu się małe wpadki.

Stoch najlepszy Polak. @2,00 fortuna

Kamil widać że na Letalnicy spisuję się bardzo dobrze. W każdym skoku skacze  pod 230m. W kwalifikacjach 4 miejsce 228, w próbnej 5 lokata kapitalny lot 237 m i tu niespodziewanie przegrał z Piotrem Zyłą o 7 pkt. W konkursie inwidualnym 11 miejsce ale zdecydowanie najlepszy z Polaków bo10 pkt przewagi nad Wolnym. W  drużynówce ponownie przegrał z Żyła tym razem o 2 pkt. Jedynym skoczkiem który może mu zagrozić to właśnie Zyła, myślę jednak że lider Polskiej kadry stanie na wyżynach i w ostatnim konkursie skoczy swoje. Kurs @2 zdecydowanie zachęca do tego.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Loty w Planicy ( typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie