Luk kontra Lotos ( Typy)

Po emocjach w Bełchatowie, kolejne spotkanie zapowiada się znakomicie, Luk Lublin podejmować będzie Lotos Trefl Gdańsk. To spotkanie jest bardzo ważne dla układu tabeli. Transmisja w Polsacie Sport od 17:30

Typ dnia - 6 września (niedziela)
Typ dnia – 19 marca (sobota)

Obie ekipy sąsiadują w tabeli są na 9 i 10 miejscu. Cały czas walczą o play off aby prześcignąć GKS Katowice. Mają stratę 9 i 10 pkt do GKS, jednak w lepszej sytuacji wydają się podopieczni Michała Winiarskiego którzy mają dwa spotkania mniej rozegrane i tracą 9 pkt. Wszystko mają więc w swoich rękach. Jednak muszą patrzeć  na to co wyczynia zespół z Katowic, który wczoraj mierzył się w Warszawie i sensacyjnie wygrali tam 3-0. Play offy oddaliły się dla obu ekip, jednak jak to się mawia dopóki piłka w grze.. Konieczne jest zwycięstwo w Lublinie. Trefl jest po dwóćh porażkach w Bełchatowie  i Iławie. Idealny moment na przełamanie ale znowu spotkanie wyjazdowe. W ostatkich spotkaniach nie grał Wlazły którego zastępował Sassak. Bardzo ważna będzie dyspozycja Lipińskiego który jest liderem zespołu w wielu spotkaniach.

Lublin już wielokrotnie napsuł wiele krwi bardziej faworyzowanym przeciwnikom. Swietnie spisuję się Włodarczyk. Zawodnicy Luku tydzień temu przerwali serię 4 porażek w Radomiu, wygrali 3-1 , jednak wcześniejsze porażki spowodowały spadek w tabeli. Jedno jest pewne w tym spotkaniu obu ekipom zależeć będzie na zwycięstwie. Gospodarzom dalej do ósemki jednak przed swoimi kibicami będą chcieli wygrać. Goście w tej chwili mają 3 spotkania mniej rozegrane i do zdobycia w nich 9 pkt więc wszystko jest jeszcze możliwe. Przegrany może się żegnać już z fazą play off.

Typy :

Over 3,5 seta @1,42 STS

Trefl @1,75 STS

Lipiński over 14,5 pkt @1,80 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Luk kontra Lotos ( Typy) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie