Luk Lublin – Warta Zawiercie ( typy bukmacherskie)

Ostatnim spotkaniem niedzielnym w PlusLidze będzie pojedynek Luk Lublin z Wartą Zawiercie. W tym spotkaniu typuję Warta (-7,5 ) @1,42 STS. Transmisja od 20:30 w Polsat Sport.

Siatkarskie typy dnia - 19 września (czwartek)
Siatkarskie typy dnia – 30.10 (niedziela)

Luk jest najsłabszą ekipą jak do tej pory. Nie odnieśli jeszcze ani jednego zwycięstwa. Szczegołnie bolą porażki u siebie z Radomiem i Katowicami przegrane 2-3. Dziś czeka ich piekielne trudne zadanie bo przyjeżdża podrażniony rywal który również ostatnio nie wygrywa. Gra głównie oparta jest na Szerszeniu a jak wiadomo jeden zawodnik nie wygra spotkania. Uważam że wygranie seta przy większym przestoju gości to maks na co stać gospodarzy w tym momencie.

Warta ma dwie porażki pod rząd mając taki skład to nie przystoi. Przegrali w Jastrzębiu 3-0 i tydzień temu u siebie z AZS Olsztyn 2-3. Na ten moment są w środku tabeli. Dzisiaj gdyby przegrali to już byłaby sensacja. Ale takiego scenariusza nie przewiduję. Słabiej troche gra Konarski na 5 setów z Olsztynem zdobył tylko 14 pkt nie mając 50 % w ataku jest to słaby wynik jak na takiego zawodnika. Genialnie grają Kovacević i Kwolek i to na nich dziś pewnie głównie będzie oparta gra.

Typy

Warta(-7,5) @1,42 STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Luk Lublin – Warta Zawiercie ( typy bukmacherskie) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie