W niedzielę o godzinie 15:00 na stadionie Stade Josy Barthel Luksemburg podejmować będzie Portugalię. Każdy inny wynik niż zwycięstwo mistrzów Europy będzie wielką sensacją. Transmisja w Polsat Sport Extra.

Typy Dnia – 17 listopada (niedziela)

Eliminacje Euro 2020: Luksemburg vs Portugalia. Typ i Analiza

Portugalczycy przystąpią do tego spotkania w znakomitych humorach, bowiem w miniony czwartek bez nawet najmniejszych problemów poradzili sobie z Litwą gdzie przed własną publicznością wygrali aż 6-0!

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

Czego można było się spodziewać, bardo dobre zawody rozegrał Cristiano Ronaldo który ustrzelił Hat-tricka, tym samym była do już jego dziesiąta bramka w eliminacjach Euro 2020 dzięki której awansował na trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców. Dorobek bramkowy będzie miał szanse powiększyć już w najbliższą niedzielę podczas spotkania z Luksemburgiem.

Reprezentacja ta zajmuje czwarte miejsce w grupie B, a jej bilans spotkań przedstawia się następująco, 1-1-5. Można powiedzieć, że jest przysłowiowym chłopcem do bicia. Luksemburg przegrał cztery ostatnie mecze w tych eliminacjach, poza tym towarzysko uległ Irlandii Północnej 0-1 i miesiąc temu został rozbity przez Danię 0-4.

Jak więc widać, w sumie przegrał sześć ostatnich spotkań. Ostatnio w ramach eliminacji Euro 2020 na wyjeździe przegrał także z reprezentacją Serbii 2-3. Dwie strzelone bramki przez Luksemburczyków nie są jakąś wielką niespodzianką, bowiem Serbowie słabiutko prezentują się w defensywie, w tych eliminacjach stracili już piętnaście bramek.

Zdecydowanie lepiej w obronie spisują się Portugalczycy którzy dotychczas stracili sześć bramek. Dlatego w niedzielę liczę na ich przekonujące zwycięstwo które da im awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy. 11 października pokonali przed własną publicznością Luksemburg 3-0. Gola w tym meczu między innymi strzelił Ronaldo.

Po ostatnim meczu z Litwą można liczyć na jego kolejne bramki, bo widać że napastnik Juventusu jest w dobrej dyspozycji. Portugalia zajmuje drugie miejsce w grupie B i ma zaledwie jeden punkt przewagi nad trzecią Serbią. Jak więc widać, będzie na tyle zmotywowana by wygrać i tym samym przypieczętować awans do wielkiego turnieju Euro 2020.

Typ: 2 (-1,5 Handicap)