Lyon – Strasbourg – Typy bukmacherskie 12 września (niedziela)

W piątej kolejce francuskiej Ligue 1 piłkarze Lyonu na swoim boisku podejmować będą Strasbourg. Będzie to ostatnie spotkanie tej kolejki. Transmisja w Eleven Sports 3. Zapraszam do analizy.

Benfica - Lech typy bukmacherskie - 3 grudnia (czwartek)
Typy Dnia – 12 września (niedziela)

Lyon vs Strasbourg. Typ i Analiza

Na stadionie Parc Olympique Lyonnais najbardziej spodziewam się bramek, ponieważ obie drużyny niepewnie prezentują się w defensywie. W tabeli Lyon zajmuje dziewiąte miejsce. Natomiast Strasbourg jest trzynasty.

Obie drużyny dzieli różnica zaledwie jednego punktu. Ostatnie mecze pokazały, że jedni i drudzy popełniają jednak błędy w obronie. Poza ostatnim zwycięstwem z Nantes 1-0 należy wspomnieć wcześniejsze mecze z udziałem Lyonu.

Pamiętacie domowy remis z beniaminkiem Clermont 3-3? no właśnie. Pamiętacie wyjazdową porażkę z Angers 0-3? no właśnie. Oczywiście to nie przypadek, a faktycznie piłkarzy Lyonu nie radzą sobie w defensywie najlepiej.

Ostatnio Nantes także miało sporo okazji na strzelenie gola. I można powiedzieć przegrał na własne życzenie. Piłkarze Strasbourga w dwóch ostatnich meczach zainkasowali cztery punkty.

Więc przystąpią do tego spotkania w niezłych nastojach. Zwłaszcza po ostatnim zwycięstwie u siebie z Brest 3-1. Wcześniej także na swoim boisku zremisowali z Troyes 1-1. W ofensywie są groźni. W poprzednim sezonie przegrali na wyjeździe z Lyonem 0-3. Dziś także spodziewam się bramek. Niewykluczone że goście w tym pomogą.

Typ: powyżej 2,5 gola

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie