M. Haifa – Olympiakos – Typy bukmacherskie 20 lipca (środa)

Kolejna runda eliminacji Ligi Mistrzów oznacza poważniejsze granie i tym samym większe emocje. Takowe z pewnością będą w rywalizacji mistrza Izraela z mistrzem Grecji. Zapraszam do analizy.

Belenenses - FC Porto. Typy bukmacherskie 4 lutego (czwartek)
M. Haifa – Olympiakos – Typy bukmacherskie 20 lipca (środa)

M. Haifa vs Olympiakos. Typ i Analiza

Liga grecka jest mocniejszą ligą niż liga izraelska przez co bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo w dwumeczu dają piłkarzom Olympiakosu.

Jakiego rozstrzygnięcia możemy spodziewać się w pierwszym spotkaniu na Sammy Ofer Stadium w Hajfa? Mecz wyjazdowe do łatwych nie należą. Uważam jednak, że nieco więcej do powiedzenia powinni mieć goście.

W ostatnich meczach piłkarze M. Haifa pozostawili po sobie złe wrażenie, gdyż cztery ostatnie mecze zakończyli bez zwycięstwa. W tym w Superpucharze Izraela po rzutach karnych przegrali z H. Beer Sheva.

Gospodarze nie są najlepiej przygotowani do nowego sezonu, ich gra się nie klei, brakuje im rytmu meczowego co mogą wykorzystać mistrzowie Grecji.

Ostatnie mecze kontrolne piłkarzy Olympiakosu może i dają do myślenia, bo na osiem spotkań odnieśli tylko dwa zwycięstwa. Ale nie grali w tych meczach w najmocniejszym składzie. Europejskie puchary rządzą się swoimi prawami. W pierwszym meczu to goście powinni udowodnić swoją wartość.

Typ: X2 (kurs 1.44 na STS)

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

M. Haifa – Olympiakos – Typy bukmacherskie 20 lipca (środa) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie