Macedonia Północna – Holandia – Typy bukmacherskie 21 czerwca (poniedziałek)

W ostatnim meczu grupowym reprezentacja Holandii w Amsterdamie podejmować będzie Macedonię Północną. Po dwóch zwycięstwach z Ukrainą i Austrią jest już pewna awansu do fazy pucharowej Euro 2020. Transmisja w TVP Sport.

Tottenham - Fulham. Typy bukmacherskie 30 grudnia (środa)
Typy Dnia – 21 czerwca (poniedziałek)

Macedonia Północna vs Holandia. Typ i Analiza

Pomarańczowi są w tym pojedynku zdecydowanym faworytem. Przypomnijmy, w rankingu FIFA sklasyfikowani są na szesnastym miejscu. W pierwszym meczu z Ukrainą wygrali 3-2. Natomiast Austrię pokonali 2-0.

Oczywiście z dorobkiem sześciu punktów zajmują pierwsze miejsce w grupie. Tym samym mają już zapewniony awans do 1/8 finału Euro 2020. Jak więc widać, poniedziałkowe spotkanie z Macedonią Północną Holandia może wygrać, a nie musi.

W związku z tym myślę, że najlepszym rozwiązaniem na to spotkanie jest over 2,5 gola po kursie 1.64 (Fortuna). Mecz z Ukrainą pokazał, że Pomarańczowi nie mają żelaznej defensywy o czym świadczą dwa stracone gole.

Austriacy także mieli swoje okazje na strzelenie gola. Biorąc pod uwagę fakt, że Holendrzy mają już zapewniony awans do fazy pucharowej Euro 2020, niewykluczone że Macedończycy coś strzelą. A że podopieczni Franka de Boera mają większy potencjał ofensywny, to można w tym meczu spodziewać się kilku bramek.

Macedonia Północna zajmuje sześćdziesiąte drugie miejsce w rankingu FIFA. Z Austrią przegrała 1-3, Ukrainą 1-2. Jednak zdołała w tych meczach stworzyć sobie sytuacje bramkowe i jak widać strzelić gola. Jeżeli Pomarańczowi nie potraktują przeciwnika zbyt poważnie, to może paść każdy rezultat. Dlatego liczę na gole.

Typ: powyżej 2,5 gola

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Macedonia Północna – Holandia – Typy bukmacherskie 21 czerwca (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie