Macedonia Północna – Niemcy – Typy bukmacherskie 11 października (poniedziałek)

Przed nami kolejny wieczór z eliminacjami Mistrzostw Świata 2022. Między innymi w grupie „J” reprezentacja Macedonii Północnej podejmować będzie reprezentację Niemiec. Transmisja w Polsat Sport News.

Arsenal - Slavia typy bukmacherskie (Liga Europy, 8 kwietnia)
Typy Dnia – 11 października (poniedziałek)

Macedonia Północna vs Niemcy. Typ i Analiza

Macedonia Północna sklasyfikowana jest na siedemdziesiątym drugim miejscu w rankingu FIFA. Natomiast Niemcy plasują się na miejscu szesnastym. Do dzisiejszego spotkania przystąpią oczywiście w roli zdecydowanego faworyta.

Podopieczni Hansi’ego Flicka radzą sobie w eliminacjach bardzo dobrze. W siedmiu rozegranych meczach odnieśli zaledwie jedną porażkę, a sześć pozostałych spotkań zakończyli zwycięstwem.

Tak więc z dorobkiem osiemnastu punktów zajmują pierwsze miejsce w grupie, mając sześć punktów przewagi nad drugą Macedonią. Reprezentacja Niemiec wygrała cztery ostatnie mecze. Ostatnio poradziła sobie z Rumunią 2-1.

W Duisburgu sensacyjnie przegrała z Macedonią 1-2, wówczas drużynę jeszcze prowadził Joachim Loew. Pod wodzą Hansi’ego Flicka Niemcy prezentują się lepiej o czym świadczą cztery zwycięstwa z rzędu.

Macedończycy są trudną przeszkodą do pokonania, nie da się ukryć. Ostatnio pokonali Liechtenstein 4-0, a wcześniej zremisowali z Rumunią 0-0, Islandią 2-2 i Armenią 0-0. Kadrowo jednak są słabsi od reprezentacji Niemiec. Fakt faktem, w Duisburgu wygrali, ale przecież każdy mecz pisze nową historię.

Typ: 2

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Macedonia Północna – Niemcy – Typy bukmacherskie 11 października (poniedziałek) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie