Czerwone Diabły strzeliły dotychczas w Lidze Europy zaledwie dwie bramki których autorami byli Greenwood i wszystkim dobrze znany Martial. Wystarczyły one do tego, by zajmować pierwsze miejsce w grupie L. W czwartej kolejce ich przeciwnikiem będzie Partizan. Transmisja w Polsat Sport Premium 4.

Typy Dnia – 7 listopada (czwartek)

Liga Europy: Manchester United vs Partizan. Typ i Analiza

Wszyscy wiemy jak w tym sezonie prezentuje się Manchester United, delikatnie mówiąc nie najlepiej. W Premier League zajmuje dopiero dziesiąte miejsce w tabeli, a do czwartego miejsca które premiowane jest bezpośrednim awansem do fazy grupowej Ligi Mistrzów traci już dziesięć punktów.

Grupa typerska na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na www.facebook.com

To pozycja którą w tej chwili zajmuje Chelsea która jest w bardzo dobrej formie. Drużyny Leicester, Manchester City i Liverpool które zajmują miejsca w TOP 3 także będzie bardzo ciężko dogonić, zwłaszcza mistrzów Anglii i The Reds którzy są w znakomitej formie. Wygląda na to, że poprzez sukces w Lidze Europy najprościej będzie awansować do Ligi Mistrzów.

Moim zdaniem właśnie na tych rozgrywkach powinni najbardziej koncentrować się podopieczni Ole Gunnara Solskjaera jeżeli marzą o występie w przyszłym sezonie w Champions League. Premier League wydaje się trudniejszą drogą, dlatego w najbliższych meczach Ligi Europy warto stawiać w ich kierunku, zwłaszcza że nie odnotowali jeszcze porażki i na dodatek najbliższe spotkanie rozgrywać będą na Old Trafford gdzie prezentują się najlepiej.

Najlepszym tego dowodem jest ich remis z Liverpoolem 1-1 który w tym sezonie zmierza po upragnione mistrzostwo Anglii. Tak, to właśnie Manchester United jak na razie jest jedyną drużyną która zatrzymała rozpędzony pociąg z napisem The Reds.

Remis z drużyną która zajmuje fotel lidera Premier League jakby dodał piłkarzom Ole Gunnara Solskjaera więcej pewności siebie. Ostatnio co prawda przegrali z Bournemouth 0-1, ale wcześniej w pucharze Ligi Angielskiej w 1/8 finału wyeliminowali Chelsea 2-1. Nie można także zapominać o ich zwycięstwach w lidze z Norwich 3-1 i Lidze Europy z Partizanem 1-0. Jak więc widać, mimo poważnych problemów kadrowych z Manchesterem aż tak źle nie jest.

Skoro w Belgradzie wygrał z Partzanem 1-0, szczęśliwie ale jednak, to tym bardziej przed własną publicznością jest w stanie sięgnąć po trzy punkty. Goście też nie są w najlepszej formie, ostatnio dobre mecze przeplatali słabszymi. Czy tym razem przeciwstawią się Czerwonym Diabłom? moim zdaniem w Teatrze Marzeń będzie ciężko. Piłkarze Solskjaera będą na tyle zmotywowani, by wygrać, zwłaszcza po ostatniej porażce z Bournemouth.

Typ: 1