Mecz Towarzyski: Francja – Walia (Typ i Analiza)

We środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Francji podejmą zawodników z Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:05. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Francja – Walia

Mecz Towarzyski: Francja – Walia

Reprezentacja Francji zajmuje drugie miejsce w rankingu FIFA. Jest to oczywiście jednego z głównych faworytów do zwycięstwa w mistrzostwach Europy. Od samego początku czeka ich trudny turniej.

W bardzo trudnej grupie zagrają z Niemcami, Portugalią i Węgrami. Walia także zagra na tych mistrzostwach, ale raczej nie powtórzą sukcesu z 2016 roku, kiedy awansowali do półfinału turnieju.

Walia w rankingu FIFA lokuje się na osiemnastej pozycji. W fazie grupowej zawodnicy prowadzeni przez legendarnego Ryana Giggsa zagrają z Włochami, Szwajcarią i Turcją i nie są faworytem do wyjścia z grupy.

Francja w pierwszym meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata zagrała słabo i zremisowała z Ukrainą u siebie 1:1. W następnych meczach zagrali lepiej i pokonali Kazachstan 2:0 i Bośnię i Hercegowinę 1:0.

Walia rozegrała w eliminacji dwa mecze. Najpierw ulegli na wyjeździe Belgii 1:2, a następnie pokonali Czechy 1:0. Później zagrali sparing z Meksykiem i wygrali go 1:0.

Walia na pewno łatwo się nie poda i postawi w tym meczu trudne warunki. Jednak mimo wszystko jest to dobra, ale nic poza tym, reprezentacja i Francji jest zdecydowanym faworytem tego meczu i sądzę, że odniosą w tym meczu zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Francja – Walia11,33Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie