Mecz Towarzyski: Luksemburg – Szkocja (Typ i Analiza)

W niedzielę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Luksemburga podejmą zawodników ze Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Kosowo - Szwecja typy bukmacherskie. Pewniak na 28 marca (niedziela)
Mecz Towarzyski: Luksemburg – Szkocja

Mecz Towarzyski: Luksemburg – Szkocja

Luksemburg ma słabą piłkarską reprezentację, która zajmuje dziewięćdziesiąte ósme miejsce w rankingu FIFA. Oczywiście nie wywalczyli oni awansu na Euro. Za nimi pierwsze mecze eliminacyjne do mundialu.

W pierwszym meczu sprawili bardzo dużą niespodziankę. Wygrali wyjeździe z Irlandią 1:0. Jednak w kolejnych meczach nie punktowali. Przegrali u siebie z Portugalią 1:3 i Norwegią 0:1.

Szkoci są solidną reprezentacją. W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym ósmym miejscu, a ich styl gry powoduje, że zazwyczaj nie ponoszą wysokich porażek. W eliminacjach do mistrzostw świata nie błyszczą.

fortuna kod bonusowy
fortuna kod bonusowy

Nie zanotowali za to jeszcze porażki. Zaczęli od dwóch remisów. Najpierw z Austrią 2:2, a następnie z Izraelem 1:1. W ostatniej potyczce ograli Wyspy Owcze 4:0. Z kolei kilka dni temu udało im się zremisować na wyjeździe z Holandią 2:2.

Szkoci są w dobrej formie, co potwierdzili w ostatnim meczu z silną Holandią. Na mistrzostwa Europy jadą w dobrych nastrojach i na pewno nie będą chcieli sobie popsuć humorów ewentualnym słabym występem ze słabym rywalem.

MeczTypKursBukmacher
Luksemburg – Szkocja21,69Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

poker legalnie w polsce 2021 /

Typy dnia

Typy bukmacherskie