Mecz Towarzyski: Rosja – Bułgaria (Typ i Analiza)

W sobotę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Rosji podejmą zawodników z Bułgarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Atletico - Sociedad typy bukmacherskie (12 maja, środa)
Mecz Towarzyski: Rosja – Bułgaria

Mecz Towarzyski: Rosja – Bułgaria

Rosja to silna reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje trzydzieste dziewiąte miejsce. W pierwszym towarzyskim przed EURO grali na wyjeździe z Polską. Po niezłym meczu zremisowali ten mecz 1:1.

Widać było w tym meczu, że mają sporo potencjału w ofensywie oraz tego, że zdarzają im się błędy w ustawieniu obronny. Po meczu dotarły informacje, że Rosja była po bardzo ciężkim treningach fizycznych.

Bułgaria to słabsza drużyna reprezentacyjna, która w rankingu FIFA lokuje się na sześćdziesiątym ósmym miejscu. Jest to także drużyna, która nie awansowała na najbliższe mistrzostwa Europy.

Co ciekawe grali niedawno z reprezentacją Słowacji, z którą zmierzymy się podczas turnieju. Mecz ten zakończył się remisem 1:1. Na zwycięstwo czekają już prawie rok i ponownie czeka ich trudne zadanie.

Rosjanie w meczu z Polską mimo słabszej kondycji fizyczne zaprezentowali się dobrze. Przed rozpoczęciem turnieju powinni być w coraz lepszej dyspozycji i w meczu z Bułgarią powinni grać jeszcze lepiej. Rywal jest jednak w stanie odgryźć się jakąś bramką i uważam, że kilka ich w tym meczu padnie.

MeczTypKursBukmacher
Rosja – Bułgaria+21,55Fortuna

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
500 PLN bez obrotu (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

superbet jaki kod wpisać /

Mecz Towarzyski: Rosja – Bułgaria (Typ i Analiza) Co obstawiać

Typy dnia

Typy bukmacherskie